Winactie

Win 5-daagse | TrivialPursuit 2000’s

Kinderen op bed, tijd voor een spelletje! Laat de schermen eens een avondje uit en ga samen aan tafel zitten. Om je hierbij een handje te helpen, maak je vandaag kans op het spel TrivialPursuit 2000’s!

Ik word al helemaal enthousiast van alle felle kleurtjes! Daarnaast vind ik het ontzettend leuk dat dit de 2000’s editie is. Alle belangrijke gebeurtenissen van de 2000’s komen erin voor. Helemaal van nu 🙂

 

Win 5-daagse | TrivialPursuit 2000's

 

TrivialPursuit 2000’s

Het spel TrivialPursuit 2000’s bestaat uit een spelbord, 6 doosjes voor de vragenkaartjes, 300 kaartjes met in totaal 1800 vragen in 6 categorieën: Plaatsen, Schone kunsten, Amusement, Natuur & Technologie, Gebeurtenissen en Sport & Vrije tijd. 6 wieltjes en per categorie 8 puntjes om jouw wieltje mee te vullen.

Het spel is makkelijk in elkaar te zetten. De doosjes voor de vragen worden aan elkaar bevestigd en op het spelbord geplaatst. De punten worden gesorteerd en je bent klaar om te beginnen!

 

Win 5-daagse | TrivialPursuit 2000's

 

Het spel

De vragen zijn soms makkelijk, soms lastiger. Het leuke aan deze variant van TrivialPursuit is dat je vragen ook mag afgeven aan je tegenstanders. Als je, voordat de vraag is voorgelezen, denk het antwoord niet te weten, mag je de vraag afgeven. Je tegenstander(s) moeten samen tot een correct antwoord komen. Als dit lukt, winnen zij uiteraard. Lukt het niet, en beantwoorden ze de vraag fout, krijg jij een puntje van die categorie in je wieltje!

Het doel van het spel is om uiteindelijk het wieltje vol te krijgen met een puntje uit elke categorie. En dat bleek nog lastiger dan gedacht!

 

Win 5-daagse | TrivialPursuit 2000's

 

Dafydd is ontzettend goed met algemene kennis, vraag hem iets en hij weet het. Met dit soort spelletjes is dat gewoon niet eerlijk 😉 Je begrijpt dus ook wel dat ik dik verloren heb!

Wat ook erg handig is, is dat er meerdere vragen op elk kaartje staan. Het is de bedoeling dat je de eerste vraag beantwoord. Heb je dit spel nou al een aantal keer gespeeld en kom je bij dezelfde vragen uit, dan schuif je door naar de tweede rij met vragen. Zodra je bij de laatste vragen ben aangekomen, weet je de eerste vragen vast niet meer! Tenminste, ik niet!

Wat mij betreft een ontzettend leuk spel voor een avondje gezelligheid in plaats van bankhangen en naar de televisie staren! Ook leuk dat de vragen allemaal uit de jaren 2000’s komen.

 

Win 5-daagse | TrivialPursuit 2000's

 

TrivialPursuit 2000’s (16+) is te koop bij verschillende speelgoed winkels en online bij o.a. Bol.com

Hoe maak je kans op het spel TrivialPursuit 2000’s?

Heel simpel, like de Facebookpagina van Lovely Charlotte en laat een reactie onder dit artikel achter met een geldig e-mailadres.

Je kan meedoen met de winactie tot zondag 25 december 23:59 uur. De winnaars worden bekend gemaakt in een blogpost op dinsdag 27 december om 07:00 uur!

 

Heel veel succes en vergeet vooral dit bericht niet te delen met je vrienden!

 

Win 5-daagse | Een overhemd naar keuze t.w.v. maximaal € 60,00 van Hemd voor Hem!
Win 5-daagse | Een rosé gouden stalen collier met infinity symbool van Lucardi!
Win 5-daagse | My Little Pony Crystal Empire speelset!
Win 5-daagse | Een naamshirt van Hip & Glitz!

 

Liefs, Charlotte ♥

Volg Lovely Charlotte ook via e-mail!

[do_widget id=blog_subscription-6]

You may also like

48 Comments

  • Viv

    Wat ontzettend leuk!! “Vroeger” uren en uren triviant gespeeld met mijn ouders, echt tot de late uurtjes haha. Hoe gaaf zou het zijn om het nu zelf in huis te hebben…uiteraard in een nieuw jasje…en gezellig met z’n allen aan de keukentafel een rondje (of meer) te spelen. Gezelligheid met familie en vrienden!! Ik waag heel graag een kansje op dit leuke spel, weet 100% zeker dat het vaak uit de kast gehaald zal worden. Alvast fijne Kerstdagen!

    17 december 2016 at 07:45 Reply
  • Anna

    Super leuk!! Wij houden van spelletjes
    Facebook: An Na

    17 december 2016 at 07:52 Reply
  • Romy

    Wat onwijs leuk dat je dit spel weggeeft! Ik heb nog een hele oude versie van Trivial Pursuit en suit die heel graag vervangen door deze nieuwe variant 🙂
    Romy onlangs geplaatst…Mijn overstap op dierproefvrije cosmetica: hoe bevalt het?My Profile

    17 december 2016 at 08:51 Reply
  • Michelle van Rijckevorsel

    Leuk!! Ik zou wel eens willen weten of W. echt zoveel algemene kennis heeft als hij laat voor doen!

    17 december 2016 at 09:36 Reply
  • Maaike

    Dit zal mijn vriend heel leuk vinden! Leuk cadeau voor onder de kerstboom.

    17 december 2016 at 11:22 Reply
  • Heidie van der Steeg

    Voor de verandering wel erg leuk om weer eens met volwassenen een uitdagend gezelschapsspel als Traviant te spelen. Ik ben op zich dol op weetjes, dus ik ben benieuwd hoe het me af gaat

    17 december 2016 at 13:04 Reply
  • Heidie van der Steeg

    Ik zie dat ik Traviant schreef, maar bedoel natuurlijk Privial Pursuit

    17 december 2016 at 13:09 Reply
  • Irene Niec

    Heel graag maak ik kans, ik vind het altijd heel gezellig spelletjes met de kleindochters

    17 december 2016 at 15:46 Reply
  • Anita H.

    Wat is dat spel veranderd inmiddels. Qua layout bedoel ik. Vroeger vaak gespeeld. Ik maak graag kans op deze versie.

    17 december 2016 at 15:55 Reply
  • Corinne de Graaf

    Leuk wij hebben een hele oude versie dus ik doe graag mee voor de nieuwe!

    17 december 2016 at 16:19 Reply
  • Tamara TS

    Jaaah, dit is tof! Wij spelen regelmatig Trivial Pursuit met oude kaarten en meestal win ik. Mijn man vindt dat dan ook niet meer zo leuk en beweert dat ik gewoon al die oude kaarten al te vaak gespeeld heb. Daarom zouden wij heel blij worden van deze 2000’s versie, dan kunnen we weer fris starten met spelen.
    (FB Tamara Mara Großmaul)
    Tamara TS onlangs geplaatst…Mijn 1e Blogjaardag!!!My Profile

    17 december 2016 at 22:28 Reply
  • kempenaers

    doe graag mee voor deze nieuwe versie , heb al één maar die is al vele jaren oud en zou ook leuk zijn voor mijn kleinkinderen

    18 december 2016 at 11:04 Reply
  • brants

    leuk spel heb al een oude versie, dus de nieuwe is zeer welkom

    18 december 2016 at 11:08 Reply
  • Luisa

    Super leuk! Het is inderdaad een spel dat steeds vernieuwd moet worden zodat alle generaties er plezier van kunnen hebben:)

    18 december 2016 at 11:58 Reply
  • Marian

    Triviant, dat is lang geleden! Lijkt me erg leuk om weer eens te spelen met de familie en met vriendinnen. Ik heb alleen een vriendin die altijd bijna alles weet, wij beschuldigde haar voor de grap er van dat ze de vragen uit het hoofd had geleerd. Met deze vernieuwde versie moeten we maar zien of ze nog steeds wint 😉

    18 december 2016 at 12:12 Reply
  • Iris

    Leuk zeg!! Wij zijn thuis gek op spelletjes, alleen schiet het er inderdaad nogal eens bij in! Misschien dat we weer met zijn allen in de flow komen door een leuk nieuw spel 🙂 Ik ben er klaar voor! Heel leuk!

    18 december 2016 at 12:37 Reply
  • Daphne Lippmann

    Lijkt me een leuk spel om te doen met vrienden tijdens oud&nieuw! Super dat je deze weggeeft

    18 december 2016 at 13:55 Reply
  • Mirjam Hellingman

    Helemaal leuk, wij spelen graag een spelletje en deze kan van de zomer ook mee naar de camping!

    18 december 2016 at 16:18 Reply
  • Manon van Leijenhorst

    Wij houden wel van een spelletje en wat modernere vragen lijkt mij geweldig! De ouderwetse versie bij mijn ouders thuis, daar verlies ik altijd bij.

    18 december 2016 at 18:32 Reply
  • Femke Dekker

    Leuk voor een gezellig avondje met vrienden … chipje en borrelhapje erbij… genieten!

    18 december 2016 at 21:16 Reply
  • Linda Raaijmakers

    Wij zijn dol op spelletjes dus heb ik het volgende gedaan om kans te maken:
    Facebook: Linda Raaijmakers (geliked en gedeeld)
    Twitter: lindaenbjorn (volg en retweet)
    Instagram: lindaenbjorn (volg)
    Bloglovin: lindaraaijmakers (volg, loved en saved)
    YouTube: lindaenbjorn (geabonneerd)
    Pinterest: lindavanduren/ (volg en gepind)
    Google+: lindaenbjorn (gedeeld)

    groetjes Linda

    19 december 2016 at 13:00 Reply
  • Saskia

    Wat een super actie!! Dit zouden wij GEWELDIG vinden!! Weer eens ouderwets spelletjes spelen; bijvoorbeeld met Kerst en oud & nieuw als we vrienden en familie gezellig over de vloer hebben.
    Wow I want to play!!
    Liefs van Saskia

    19 december 2016 at 13:45 Reply
  • anja

    erg leuk om samen spellen te spelen

    19 december 2016 at 14:22 Reply
  • Sandra

    Wat leuk! Ik heb nog ergens een “antieke” versie in de kast liggen. Maar om het samen met mijn 3 pubers te spelen is een nieuwe versie natuurlijk wel handig 😉

    19 december 2016 at 14:22 Reply
  • melissa

    Superleuk. ons gezin is gek op bordspellen en mijn man en ik ook als de kids lekker in bed liggen. ideaal voor de donkere dagen! dus ik doe graag mee. liefs melissa

    19 december 2016 at 15:05 Reply
  • jacqueline

    Geweldig om spelletjes te spelen!
    jacqueline onlangs geplaatst…Hieper de piep, hoera! Weer een jaartje ouder!My Profile

    19 december 2016 at 15:21 Reply
  • Dino

    Wat leuk, wij houden van bordspellen hier 🙂

    19 december 2016 at 15:27 Reply
  • Margret

    Wij doen met oud en nieuw altijd spelletjes dus zou goed vanpas komen.

    19 december 2016 at 18:03 Reply
  • will

    Ik ben de spelletjes oma , dus dit spel wil ik ook wel met mijn oudste kleindochter spelen. Dat wordt weer dol gezellig.
    Ik volg je op Bloglovin en ik doe graag mee. Heb geen Facebook. Hoop dat dat geen probleem is.

    19 december 2016 at 19:07 Reply
  • Anneliese de Waal

    Heel erg leuk voor de kinderen, ik doe graag mee, zullen ze prachtig vinden om te spelen.

    Groetjes Anneliese

    19 december 2016 at 19:31 Reply
  • samira lehkamp

    Super leuk! wij houden van bord spelletjes!

    19 december 2016 at 20:32 Reply
  • Jan

    Super leuk spel, ik waag graag een kansje !

    19 december 2016 at 21:21 Reply
  • Myrthe

    Cool! Ik heb nog nooit trivial pursuit gespeeld :S. Maar omdat het een klassieker is, zou ik wel graag kennis maken met het spel! Love the zeroos <3

    19 december 2016 at 22:46 Reply
  • Michael noo

    We houden wel van een spelletje op een donkere koude avond met warme chocolademelk.. Doe heel graag mee

    20 december 2016 at 09:59 Reply
  • anica aarts

    Leuk leerzaam spel voor de koude winteravonden.

    20 december 2016 at 10:56 Reply
  • Diny

    Super leuke actie. Gezellig met vrienden of familie. Ik doe heel graag mee!!

    20 december 2016 at 11:52 Reply
  • Patricia De crom

    Gaaf om met mijn mannetje en friends te spelen.vaak zitten we in de avond op de iPad of psp en met Dit spel Kunnen we leuk samen een avondje door brengen

    20 december 2016 at 14:58 Reply
  • Lies

    Leuk!!! We hadden vroeger een oudere versie, ik ben super benieuwd naar deze versie! Ik doe graag mee!

    20 december 2016 at 15:06 Reply
  • wilmsen anita

    om gezellig met de vrienden te spelen

    20 december 2016 at 18:40 Reply
  • Renske

    Super leuk!

    20 december 2016 at 21:52 Reply
  • elisabeth maria martina

    spelletjes spelen is nog steeds favoriet

    21 december 2016 at 08:33 Reply
  • Marloes

    Na ruim 4 jaar geleefd te hebben in huizen waar geen plek was voor een eettafel, komt over een aantal weken eindelijk onze eettafel! Ik kan niet wachten om met de hele familie lekker aan tafel te zitten, hapjes, drankjes en natuurlijk spelletjes! Heeeeeel veeeeeeel spelletjes! Dit spel zou een mooie start zijn!

    21 december 2016 at 21:10 Reply
  • gerda lehkamp

    lijkt mij geweldig, ik hou van spelletjes

    21 december 2016 at 23:12 Reply
  • Albertine van Veldhuizen

    Oh leuk….die oude variant hebben we ook, maar is al heel lang niet mee gespeeld…
    Leuk juist , die vragen uit de jaren 2000…leuke uitdaging!
    Ik zou ‘m graag winnen om eens gezellig met vrienden te doen na een gezellige maaltijd bij ons thuis…
    Of we nemen het mee als we “uit eten bij vrienden” gaan… 🙂

    22 december 2016 at 20:36 Reply
  • Sabrina

    Dat is leuk! ! Ik ben gek op triviant zoals woon het noemen. Doe graag mee! !

    22 december 2016 at 23:39 Reply
  • Kim

    Super leuk kan ik eindelijk de Tv eens uitzetten in de avond. Wij zijn gek op spelletjes alleen zijn die van ons allemaal gesneuveld met verhuizen

    23 december 2016 at 12:46 Reply
  • Mariska van Vught

    toffe actie , ik doe graag mee voor mijn kids

    24 december 2016 at 19:17 Reply
  • Renske

    Mega leuk!!

    25 december 2016 at 22:00 Reply
  • Leave a Reply

    CommentLuv badge

    %d bloggers liken dit: