De Negenmaandenbeurs is inmiddels een waar begrip. Vijf dagen lang staat de Amsterdamse Rai in het teken van zwangerschap en kinderen. Ik als (soort van) mamablogger kan er natuurlijk niet onderuit een bezoek te brengen aan de Negenmaandenbeurs 2019!
Inhoudsopgave
Bloggerstour Negenmaandenbeurs 2019
Door de allerliefste Miriam en Fleur is er een bloggerstour georganiseerd. Voor mij de eerste keer dat ik met de tour mee zou gaan lopen en dat ik naar de Negenmaandenbeurs zou gaan. Volledig blanco stapte ik de RAI binnen.
Ik neem je mee in alle dingen die we hebben gezien, de nieuwste musthaves en de schattigste items!
De Baby Innovation Awards
We begonnen de dag met de uitreiking van de Baby Innovation Awards. De Baby Innovation Awards zijn prijzen voor nieuwe, innoverende producten. De categorieën waarin prijzen worden uitgereikt zijn:
- Mobility
- Travel & Safety
- Feeding
- Care
- Furniture & Decoration
- Toys & Gifts.
De winnaars van de Baby Innovation Awards
In de categorie Mobility is de winnaar FietsstoeltjeQibbel Air van Widek.
De Award voor Travel & Safety is gewonnen door Minisling van Minimonkey.
Op het gebied van Feeding is de Philips Avent Anti-Colic voedingsfles het meest innovatief.
De award bij Care werd ontvangen door het Nunki lakentje van Fedde&Kees.
In de categorie Furniture & Decoration is de kinderstoel Lemo Chair van Cybex de winnaar geworden.
En als laatste heeft de Babyskelter Berg Go2 van BERG Toys onder de noemer Toys & Gifts gewonnen.
De categorie Green werd veroverd door Biobuddi ‘Bumba in the Far West’. En voor design heeft de Quinny Hubb, Dorel gewonnen!

Analyse Me Baby
Door een klein beetje wangslijm een gepersonaliseerde animatievideo over jouw baby. Wordt jouw baby een marathonloper omdat het snelheidsgen aanwezig is of welke definitieve oogkleur zal het krijgen? Op de vragen krijg je antwoord met Analyse Me Baby!
Met de kortingscode ‘BABY10’ krijg je 10% korting!
Ook heel leuk als cadeautje voor een babyshower of kraamcadeautje!
Kruidvat
Saar Koningsberger opende de Negenmaandenbeurs heel feestelijk met het presenteren van haar eigen collectie die ze gemaakt heeft in samenwerking met Kruidvat. We konden meteen ‘live’ zien hoe de kleding eruit zag want dit werd geshowd door papa’s met kinderen, zo lief!
De collectie is op dit moment exclusief te verkrijgen op de Negenmaandenbeurs, maar zal over een paar weken ook in de winkels hangen. Maar let op, OP = OP!
AMSTERDAM – Opening Negenmaandenbeurs met een baby catwalk. Saar Koningsberger lanceert baby collectie voor Kruidvat
Aerosleep
Ik kende Aerosleep eigenlijk nog niet echt. Mijn zusje Anne heeft het voor haar dochter Lexie wel, maar ik heb me er nooit echt in verdiept.
We kregen een fijne demonstratie van hoe Aerosleep werkt en waarvoor het bedoelt is. Het bestaat uit twee delen en is te gebruiken op elk matras. Het eerste deel is een matrasbeschermer met 3D technologie. Hierdoor kan je baby/kindje blijven ademhalen zelfs als het met zijn neus/mond op het matras terechtkomt. Het tweede item is het hoeslakentje. Doordat het allemaal kleine gaatjes bevat is het tevens luchtdoorlatend en veilig om op te slapen.
Het nieuwste wat we te zien kregen was de bumper voor in de wieg/ledikant. Deze is ook voorzien van de Aerosleep technologie waardoor hij veilig is.
En vergeet ook zeker niet even te kijken naar de Aeromoov. Het campingbedje wat je in een handomdraai opzet en weer opbergt. Nooit meer ruzie met die stomme dingen!
Drs. Leenarts
Drs. Leenarts kennen we natuurlijk allemaal wel van de fijne baby en kind verzorgingsproducten! Nu hebben ze iets nieuws op de markt gebracht, namelijk een huidverzorging voor volwassenen.
Een dagcrème met SPF 25 en zonder parfum of andere onnodige ingrediënten én een dag/nachtcrème. Doordat dag en nachtcrème niet zoveel van elkaar verschillen kan je de nachtcrème ook als dagcrème gebruiken.
Ik ben onwijs benieuwd, want door de roodheid in mijn wangen gebruik ik het liefste producten zonder parfum.
Zwitsal
Vorig jaar kwamen daar al de luiers en de primeur van dit jaar is…. zonnebrandcrème!
Zwitsal kom met een zonnebrand met de vertrouwde Zwitsal geur, eentje voor de gevoelige huid en een stick zonder parfum. Deze kan je bijvoorbeeld heel goed gebruiken als lippenbalsem!
Binnen een paar weken zullen de producten in de winkels liggen 🙂
Zeeman
Zeeman heeft voor alle papa’s en mama’s iets leuk op de Negenmaandenbeurs, namelijk een stretch rompertje van zacht biologisch katoen. Aan de onderkanten drie drukknopen en bij de schouder twee knoopjes. Zo kan je het rompertje gemakkelijk aan- en uittrekken.
Herobility
De Herobility drinkspenen hebben de vorm van een borst en zijn perfect afgestemd op de babymond. Dit unieke gepatenteerde ontwerp maakt dat baby’s gemakkelijk de overgang maken van borstvoeding naar flesvoeding.
Herobility werk samen met de World Childhood Foundation. Voor elke fles die wordt verkocht schenkt Herobility € 0,50 aan dit goede doel.
Met de kortingscode ‘negenmaanden20’ krijg je 20% korting bij een minimale besteding van € 20,00. Geldig tot 1-6-2019.
De Kleine Keuken
De Kleine Keuken maakt biologisch broodbeleg, koekjes en lekkers voor tussendoor. Alles zonder rommel en met alleen maar goede ingrediënten die je kind van binnen- en van buitenuit helpen!
Sinds kort ook verzorgingsproducten, een shampoo, douchgel en sheabutter, in het assortiment!

With a Touch of Rose
Draagdoeken, doedoe-kjes, spuugdoekjes en slaapzaken die gemaakt zijn van Fairtrade en biologisch katoen. Verantwoord is erg belangrijk voor With a Touch of Rose.
Wanneer je de producten van With a Toch of Rose niet meer gebruikt mag je ze terugsturen voor een tweede leven. Zij zorgen er namelijk voor dat deze producten bij de gezinsopvang van HVO Querido terechtkomen. Jij krijgt hiervoor een kortingsbon van 25%.

Difrax / LIEF / Wehkamp
Wehkamp stond als partner van Difrax samen op de stand. Via een computer kon je meteen al het leuks (de nieuwe babylijn van Wehkamp!!) online bestellen!
En als dan toch aan het shoppen bent, neem meteen even een kijkje bij de nieuwe collectie van lief! lifestyle, té schattig!
Met de code ‘LIEF750’ krijg je bij een minimale besteding van € 40,00 een korting van € 7,50 bij Wehkamp.nl.
En met de code ‘DFX19-109MNDB-0L’ krijg je 10 korting bij Difrax.com. Geldig van 1 maart t/m 31 augustus 2019.
Nijntje
Nijntje blijft natuurlijk Nederlands favoriet en op de Negenmaandenbeurs kan je ook niet om de stand heen! Van pyjama tot mega grote lamp tot slaaptrainer.
Iets nieuws is het persoonlijke Nijntje-boek. Door foto’s en namen toe te voegen kan je een geheel gepersonaliseerd Nijntje boek maken via FamilyBook.
Ga je toch voor de lamp? Bij de webshop MrMaria krijg je tot 31 december 2019 20% korting!
Organix
Wil jij je baby een lekkere smaak geven maar geen rommel? Dan is Organix iets voor jou! Van koekjes en chips tot popcorn en knijpzakjes fruit!
Ik heb zelf een van de zakjes knijpfruit geproefd. De smaak was lekker en ik kreeg echt even een opkikker, een prima tussendoortje dus!
Stokke
Al vanaf het begin dat ik moeder ben, ben ik groot fan van Stokke. Ifan zit al ruim 7 jaar op de Stokke Tripp Trapp en hij blijf perfect. Iets wat ik iedere mommy-to-be aanraadt: Koop een Stokke Tripp Trapp stoel en een Dyson stofzuiger, dan zit je geramd 😉
De nieuwe placemat en eet-set is ook weer een waar genot! Het is van special materiaal gemaakt wat niet stuk te krijgen is en de placemat past precies op de bladen van de Tripp Trapp stoel!
Daarnaast is de Bed/ride box van Jetkids by Stokke een ideale aanschaf voor als je vaak of lang met het vliegtuig reist. Deze box kan je namelijk als handbagage voor je kids gebruiken, ze kunnen erop zitten als je over het vliegveld loopt én kan omgetoverd worden tot bedje in het vliegtuig!
Nuby
Nuby liet ons de nieuwste producten zien van Tristan. Tritan is mega sterk en is onbreekbaar. Daarnaast is het duurzaam want het kan in de vaatwasser en wordt hier niet slapper door!

Maxi Cosi
Bij Maxi Cosi zagen we de Jade reiswieg. Een reiswieg die op de kinderwagen past, maar ook zo in de auto bevestigd kan worden! Door middel van Isofix en diverse gordels aan de binnenzijde van de reiswieg. Jade is de eerste reiswieg die ook geschikt is voor in de auto. Ideaal voor de langere afstanden, zo rijd je in een keer naar je bestemming.
Ook zagen we de Titan Pro autostoel. In deze stoel kunnen kinderen van 9 maanden tot 12 jaar zitten. Door middel van verschillende inzetstukjes kan je de stoel mee laten groeien met jouw kind. Dus geen zolder vol meer met 4 verschillende stoeltjes 🙌🏻
Quinny
Onze kinderwagen van ruim 7 jaar geleden is van Quinny, maar in de tussentijd is er enorm veel veranderd 😉
De Quinny Hubb is dé XXL shopping kinderwagen van dit moment! Met de boodschappenruimte van maximaal 20 kg kan je in een keer de volledige weekboodschappen of een nieuwe garderobe aanschaffen. Ook kan je twee kinderen meenemen met de slanke design wagen.
De Quinny Hubb heeft de Design Baby Innovation Award van 2019 gewonnen.

Tiny Love
Dit té schattige merk maakt onwijs leuk speelgoed wat ook nog eens goed bij je interieur past 🥰
Al het speelgoed wordt gemaakt met 7 ‘Developmental Wonders™’ in gedachte. Deze developmental wonder zijn:
– cognitieve ontwikkeling
– communicatieve ontwikkeling
– ontwikkeling van de fijne motoriek
– ontwikkeling van de zintuigen
– ontwikkeling van de grove motoriek
– ontwikkeling en stimulatie van creativiteit
– ontwikkeling van de emotionele intelligentie.
Naast al deze belangrijke dingen is Tiny Love ook gewoon heel leuk speelgoed.
Cybex
De Cybex Lemo chair heeft één van de Baby Innovation Awards gewonnen. Deze stoel kan je van wipper tot stoel voor volwassenen gebruiken door hem telkens een klein beetje om te bouwen. Ideaal!
Ook Cybex weet veel van autostoeltjes. De Cybex Platinum Z-lijn heeft een base waar twee verschillende autostoelen op passen. Daarnaast kan je de autostoel naar de autodeur toe draaien zodat je jouw kind gemakkelijk uit de auto kan dragen.
De Cloud autostoelen hebben de mogelijkheid om tot volledige ligstand te worden uitgeklapt wanneer het stoeltje niet in de auto is. Zo hoef je jouw kind niet meer over te hevelen naar de kinderwagen op het moment dat ze lekker slapen.
Poppiez
Boodschappen doen met een baby die tijdens de het autoritje naar de supermarkt in slaap is gevallen, is niet heel handig. Of je haalt je kind uit de autostoel en riskeert dat hij wakker wordt, of je moet de autostoel in het winkelwagentje zetten en geen plek hebben om de boodschappen neer te leggen.
Poppiez heeft hier de ideale oplossing voor! Een hangmat die je in de winkelwagen kan klikken zodat je hier je autostoel in kan zetten. Zo blijft er voldoende ruimte over voor de boodschappen en hoef je jouw kind niet wakker te maken!
Thule
Bij Thule werden met ontvangen met een glaasje bubbels en een zoete lekkernij voor de onthulling van de nieuwste aanwinst in het assortiment.
Niemand minder dan Xelly Cabau van Kasbergen onthulde de prachtige black-on-black Sleek kinderwagen. Wat een beauty 😍
Xelly liet ons hierna zien hoe we er in 5 minuten helemaal fris en fruitig uit konden zien. Essentieel voor drukke moeders!
Bulbby
Bulbby is koning van de gepersonaliseerde items! Door je geboortekaartje te mailen naar info@bulbby.com kan je een gratis babytas aanvragen.
Bij Bulbby vind je van kraamcadeaus, kookproducten, schoolspullen tot en met diverse sportkleding en sporttassen voorzien van naam. Ook zie je steeds meer woonaccessoires.
Voor een origineel en gepersonaliseerd cadeau zit je bij Bulbby in ieder geval helemaal goed!
Strong Babies
Strong Babies is een goed doel wat zich inzet tegen vroeggeboorte. In Nederland overlijden er namelijk twee baby per dag door vroeggeboorte.
Op de Negenmaandenbeurs kan je voor € 5,00 een lot kopen voor één van de drie mooie prijzen. Gooi je raak, dan maak je ook echt kans op deze prijs!
Dooky
We kennen Dooky natuurlijk allemaal van de speciale ademende zonbeschermers voor de kinderwagen en autostoel. Ze hebben hier trouwens onwijs leuke limited editions, mocht je interesse hebben.
Wat ook onwijs handig is, is een tassenhanger voor aan de kinderwagen. En dan natuurlijk helemaal in de vorm van een hartje ❤️
Ben jij wel eens naar de Negenmaandenbeurs geweest?
Veel liefs,
Charlotte 💕